USŁUGI DODATKOWE

DETAILING

Współpracujemy z najlepszymi!

Jako pasjonaci motoryzacji zadbamy, aby Twój samochód zawsze wyglądał jak nowy. Nawiązaliśmy współpracę z jedną z najlepszych firm, która zajmuje się detailingiem w Polsce. Z uwagi na ich wieloletnie doświadczenie z markami premium wiemy, że oklejenie folią zabezpieczającą czy zakonserwowanie lakieru powłoka ceramiczną będzie wykonane z dbałością o każdy szczegół. Zapytaj o warunki swojego doradcę, a wspólnie z dedykowanym detailerem dobierzemy odpowiedni wariant dla Twojego samochodu.

GPS

GanTrack

Radiowy system lokalizacji po kradzieży

System poszukiwania pojazdów za pomocą komunikacji radiowej. Lokalizator pozwala w ciągu kilku minut ustalić położenia skradzionego samochodu i zwrócić go prawowitemu właścicielowi. GanTrack jest odporny na umyślne zakłócenia („tłumienie” sygnału) – sygnał nie będzie przerwany nawet w podziemnych garażach o stalowych kontenerach.

GanFleet

Monitoring pojazdów GPS

Innowacyjne urządzenie GPS do monitorowania ruchomych i nieruchomych obiektów obserwacji. Z jego pomocą można w pełni kontrolować pracę parku samochodów (w ich przypadku pełni rolę GPS do samochodu osobowego. Ciężarowego, maszyny budowlanej lub sprzętu rolniczego).

GanTotal

Namierzanie radiowe i monitoring

Prawdopodobnie najlepszy system na rynku polskim, pozwalający zabezpieczyć samochód przed kradzieżą. Ten unikalny system lokalizacji radiowej pracuje w połączeniu z systemem monitoringu GSM i GPRS. To nie tylko GPS samochodowy – nadaje się do ochrony  wszystkich rodzajów aut, w tym samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych a nawet łodzi i kutrów.

Menu